شرکت پارسیان جاوید البرز ( البرزفیوژن )

یکی از روشهای متداول انتقال سیالات و مایعات استفاده از لوله های پلی اتیلن می باشد که امروزه به دلیل استحکام بالا و تسریع در اجرای پروژه ها ، مقرون به صرفه بوده و در کشورهای پیشرفته در خطوط انتقال نفت ، گاز ، آب و فاضلاب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد از این رو بر آن شدیم تا با تمام توان خود در جهت پیشرفت و سازندگی و ایرانی از همیشه آبادتر تلاش نموده و سهمی هر چند کوچک در این صنعت ایفاء نماییم و در راستای خود کفایی ایران عزیزمان از واردات دستگاه های مشابه خارجی کاسته و در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات ایرانی و سربلندی ایران عزیزمان بکوشیم .
شرکت پارسیان جاوید البرز ( البرزفیوژن ) در سال 84 به مدیریت جناب آقای مهندس مرتضی مصلی به شماره ثبت 14647 بنیان نهاده شد و فعالیت تولیدی خود را با بهره گیری از نیروهای فنی متخصص و دانش روز دنیا با دریافت استاندارد از شرکت ملی گاز ایران IGS و مطابق با استاندارد بین المللی ISO آغاز نموده است .
شرکت البرزفیوژن بزرگترین طراح و سازنده انواع دستگاه های جوش پلی اتیلن الکتروفیوژن مورد نیاز شبکه های گازرسانی ، آبرسانی و فاضلاب تا سایز 4000 میلی متر و تولید کننده دستگاه های جوش لب به لب پلی اتیلن ( بات فیوژن ) تا سایز 640 میلیمتر و همچنین تولید کننده تجهیزات جانبی جوشکاری پلی اتیلن شامل انواع اسکراپر دستی و اتوماتیک ، مولتی کلمپس ریراندری ( گیره ) ، لوله بر دورانی ، لوله بر گیوتین ، اسکوییزر دستی و هیدرولیک ، رولر و ... می باشد .
1_RBigsud_4CY4g5XLZY4GzQ
واحد تعمیرات البرزفیوژن با بهره گیری از تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاه پیشرفته قابلیت تعمیر ، تست و کالیبراسیون تمامی دستگاه های جوش پلی اتیلن ایرانی و خارجی را دارا می باشد .

داستان ما

دنبال کنندگان
0
متخصصین ما
0
سابقه ی کار ما
0
دستگاه های انحصاری
0

در دوره گارانتی در صورت نیاز به سرویس دستگاه بیش از زمان 24 ساعت از ارائه دستگاه جایگزین بهرمند خواهید شد.

ارزش های ما

• خدمات پس از فروش شرکت البرزفیوژن به منظور آرامش خاطر مصرف کنندگان محترم محصولات تولیدی خود را به مدت یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می نماید همچنین دستگاه های جوش الکتروفیوژن گازرسانی و آبرسانی دارای کارت طلایی می باشد که شامل یکسال گارانتی بدون قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش است .
• ارائه دستگاه جایگزین در مدت گارانتی : در دوره گارانتی در صورت نیاز به سرویس دستگاه بیش از زمان 24 ساعت از ارائه دستگاه جایگزین بهرمند خواهید شد.
• آموزش رایگان و اعطای گواهینامه ی آموزشی : شرکت البرزفیوژن به منظور استفاده صحیح کاربران از محصولات که به طبع باعث طول عمر دستگاه و سهولت در انجام کار خواهد شد اقدام به آموزش کاربری دستگاه ها به صورت جامع به مصرف کنندگان نموده است و گواهینامه آموزشی در پایان دوره به کارآموزان اعطاء می گردد .
2577774

اجاره دستگاه الکتروفیوژن

شرایط واگذاری دستگاه به صورت اجاره :

+ تکمیل فرم قرارداد واگذاری دستگاه اجاره به صورت کامل

+ ارائه چک ضمانت به مبلغ ارزش دستگاه

+ کپی شناسنامه و کپی کارت ملی

+ دریافت اجاره بهای دستگاه به صورت ماهیانه می باشد .

دستگاه به صورت سالم و به همراه فرم کالیبراسیون با اعتبار شش ماهه تحویل و به صورت سالم تحویل گرفته می شود .

فروش و تعمیر قلم بارکدخوان و سوکت قلم بارکدخوان

فروش قلم بارکدخوان و نصب سوکت آن متناسب با نوع دستگاه الکتروفیوژن شما اعم از کلیه دستگاه های جوش ایرانی و خارجی و تعمیر و سرویس انواع قلم بارکدخوان

تعویض دستگاه الکتروفیوژن

شرکت البرز این افتخار را دارد که مجری طرح تعویض دستگاه های فرسوده شما با دستگاه الکتروفیوژن نو می باشد .

شرایط تعویض دستگاه جوش الکترفیوژن فرسوده با دستگاه جوش الکتروفیوژن البرز :

* شرکت البرز دستگاه الکتروفیوژن قدیمی و فرسوده شما را قیمت گذاری می کند . ( این قیمت گذاری بر اساس مارک و وضعیت دستگاه می باشد )

* مبلغ تعیین شده دستگاه فرسوده از قیمت فروش دستگاه ( به نرخ روز ) کسر شده و الباقی قیمت دستگاه مطابق شرایط اعلامی از طرف واحد فروش پرداخت می گردد .

جهت اطلاعات بیشتر و نحوه قیمت گذاری با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.